Liga malega nogometa občine Braslovče

Pregled igralcev po zadetkih in kartonih

Ime in priimek Ekipa Zadetki Rumeni kartoni  Rdeci kartoni 
1Jaka BizjakPaška vas 063500
2Anže PodgoršekKŠŠF3410
3Klemen ŠtormanFC Enka2910
4Dragan VasičKŠŠF2510
5Sebastjan UčakarTuristi1800
6Tadej FišerŠD Trnava1800
7Peter PečovnikŠD Papagaji1700
8Tadej MarinŠD Modri medo1710
9Kristjan MeklavFlamengo1700
10Ismet KržalićČebelarji1701
11Blaž DolinarČebelarji1620
12Milan AdrinjakŠD Modri medo1611
13Žiga KošeninaŠD Trnava1540
14Matej TičFlamengo1420
15Tomaž KotnikČebelarji1450
16Žiga KerinŠD Trnava1420
17Branko PusovnikŠD Papagaji1300
18Anže KraljičČebelarji1300
19Marko KrivecČebelarji1310
20Jernej GroblerŠD Tabor1340
21Mark DobajŠD Modri medo1210
22Gregor ŠtusejŠD Trnava1230
23Tilen ŠmigocFC Enka1210
24Zlatko UdovičŠD Papagaji1100
25Aleš KumerTuristi1110
26Joži KošicaTuristi1120
27Staš TropKŠŠF1110
28Rok RibičŠD Tabor1130
29Dejan VranPrebold1110
30Tadej OmladičKŠŠF1010
31Tim GrešakFC Enka1010
32Rok HerodežŠD Gomilsko1030
33Peter AhčanŠD Modri medo1030
34Uroš VajngerlPaška vas 061000
35Gregor GlušičPaška vas 061000
36Matic TepešČebelarji1010
37Klemen TotPaška vas 061040
38Primož KrivecŠD Tabor1000
39Jure JelenŠD Gomilsko900
40Rok HerodežFC Enka900
41Boro ŠaracKŠŠF910
42Jaka JelenFlamengo810
43Jure JelenŠD Gomilsko740
44David MagričPaška vas 06710
45Primož MonetaŠD Papagaji700
46Gašper PuncerPaška vas 06710
47Denis KlinarŠD Trnava710
48Žan VodlakŠD Gomilsko700
49Milan BrunšekFlamengo720
50Dani TureckiŠD Modri medo600
51 Neđo MujkanovičFlamengo600
52Tadej ČretnikŠD Modri medo600
53Bojan VajsŠD Modri medo600
54Luka PrislanŠD Modri medo600
55Tomaž PrivošnikPrebold651
56Stanko BizjakKŠŠF610
57Aleksander ZagoričnikFC Enka650
58Aljaž ObrezaŠD Trnava600
59Dejan MoravecFlamengo610
60Peter LapuhŠD Tabor500
61Davor MiljatovičPrebold500
62Rok LesjakPaška vas 06510
63Tilen PišekPrebold510
64Matej JermanŠD Gomilsko510
65Lionel MessiFC Enka500
66Goran PuckmeisterŠD Modri medo500
67Rok CehnerŠD Modri medo501
68Robi MaričFlamengo510
69Lovro VodovnikTuristi520
70Tadej KostanjšekPrebold500
71Vlado RadovanovičŠD Modri medo400
72Miha MoharŠD Papagaji400
73Kristian AnžlovarFC Enka400
74Alen JelenŠD Papagaji400
75Tomi PuckmeisterŠD Modri medo400
76Miha GoropevšekČebelarji431
77Blaž RibičŠD Tabor310
78Žiga TavčerČebelarji310
79Bojan PudgarŠD Tabor300
80Dejan FridrihŠD Gomilsko300
81Rok FermeTuristi300
82Josip LukendaKŠŠF300
83Denis KlinarŠD Gomilsko300
84Matej SolarFC Enka320
85Žan GroblerŠD Tabor300
86Sebastijan HribarPrebold300
87Sandi VitancŠD Gomilsko331
88Grega KokotFlamengo300
89David UdovičŠD Papagaji300
90Nejc SiršeČebelarji300
91Anton BrunšekFlamengo210
92Aleš GrdjanŠD Trnava210
93Domen JelenFlamengo200
94Klemen JežovnikPaška vas 06230
95Klemen KobalŠD Gomilsko200
96Kristjan MarkovšekŠD Papagaji200
97Dejan ĐakovićPrebold210
98Blaž RakunFC Enka100
99Jure ObuFlamengo100
100Mitja LočičnikKŠŠF100
101Martin NovakPrebold100
102Sebastijan CizejŠD Trnava100
103Martin PotočnikKŠŠF100
104Kristijan PavlovićPrebold100
105Žiga JelenFC Enka100
106Moris KrašovcŠD Trnava100
107Klemen SlanaČebelarji111
108Simon SmolnikarŠD Papagaji100
109Miha PižornFlamengo100
110Ciril VuzemKŠŠF100
111Luka PrislanPrebold110
112Boštjan PisanecPaška vas 06100
113Timi ŽenerŠD Trnava100
114Marko GlušičFlamengo100
115Zvonko MatekTuristi100
116Matej ReberšakFC Enka100
117Blaž KovčeŠD Tabor100
118Iztok VodnikTuristi100
119Denis GrabnerŠD Papagaji110
120Nermin SinanovičŠD Tabor100
121Tadej VodlakŠD Trnava100
122Samel SabotičŠD Tabor110
123Miha AžmanPaška vas 06100
124Silvo LebarŠD Gomilsko000
125Samo NatekŠD Tabor000
126Simon CirejPaška vas 06010
127Rok SajovicŠD Gomilsko000
128Tilen StrgarFC Enka000
129Miha GoropevšekČebelarji000
130Matic NatekŠD Tabor000
131Matevž OgrajenšekFlamengo010
132Tomaž UrteljPaška vas 06000
133Igor IzlakarTuristi000
134Nejc SkaleČebelarji000
135Jure FermeTuristi001
136Davor ČvanTuristi000
137Robi GrabnerTuristi010
138Zvonko ZupancPaška vas 06010
139Aleksander KrajncŠD Trnava000
140Aljaž ZagajšekKŠŠF000
141Gregor DolinšekFC Enka000
142Blaž SordiniČebelarji000
143Andraž MasnecFC Enka000
144Roman KorunŠD Gomilsko020
145Tilen PrislanŠD Modri medo000
146Nino ŠinkovecPrebold000
147Matjaž MotohPaška vas 06000
148Jerman MatejŠD Trnava010
149Matic HlepFlamengo000
150Klemen DobravcKŠŠF000
151Matej RavnikarTuristi000
152Kristijan UrankarPrebold000
153Matjaž TropKŠŠF000
154Matej OračŠD Trnava010
155Anza GladekPrebold000
156Matjaž GasiorŠD Papagaji000
157Žiga UrlebPaška vas 06000
158Luka StepišnikFC Enka010
159Albin TursićŠD Gomilsko000
160Grega LukmanŠD Tabor000
161Primož KuglerKŠŠF000
162Žiga HusŠD Tabor000
163Aleks KočevarPrebold000
164Jaka ČebuljŠD Papagaji000
165Leon LočičnikKŠŠF000
166Marko ZalaznikTuristi000
167Blaž TrapŠD Trnava010
168Mitja VrenkoŠD Tabor000