MEDKRAJEVNA LIGA V MALEM NOGOMETU ANDRAŽ 2018/2019

Pregled igralcev po zadetkih in kartonih

Ime in priimek Ekipa Zadetki Rumeni kartoni  Rdeci kartoni 
1Luka PrašnikarKORMORANI - voda Ivan3000
2Milan AdrinekKORMORANI - voda Ivan2710
3Uroš KrofličKORMORANI - voda Ivan2200
4Mitja PlahutaKORMORANI - voda Ivan1910
5Domen MajheničDANIEL`S ANDRAŽ1810
6Urban PižornDANIEL`S ANDRAŽ1710
7Klemen ŠtormanKMN FRENDI POLZELA1710
8Alen ImamovićVIRTUS BAR1700
9Tomaž VelerNETOPIRJI1700
10Lovro GrušovnikNK DIREKT DOLIČ1700
11Nenad StropnikUROSCAR1600
12Jaka JelenDANIEL`S ANDRAŽ1600
13Aleš MaroltKORMORANI - voda Ivan1600
14Drago JeseničnikUROSCAR1610
15Anže PodgoršekTULIPANI1510
16Matej TičFLAMENGO ANDRAŽ1510
17Ado AmiđžićVIRTUS BAR1500
18Dario CanjugaKMN FRENDI POLZELA1320
19Enes BilićVIRTUS BAR1310
20Blaž AvberšekFLAMENGO ANDRAŽ1300
21Albin OmerhođžićVIRTUS BAR1230
22Dejan MoravecFLAMENGO ANDRAŽ1200
23Matjaž TropNETOPIRJI1220
24Milan BrunšekFLAMENGO ANDRAŽ1100
25Matej VodovnikKMN FRENDI POLZELA1110
26Josip LukendaTULIPANI1100
27Tjaš RamšakFULTREFER ADOOR1100
28Aleš JeseničnikFULTREFER ADOOR1000
29Staš TropNETOPIRJI1000
30Rok MrakKORMORANI - voda Ivan1000
31Kristjan MeklavDANIEL`S ANDRAŽ900
32Rok RednakKORMORANI - voda Ivan900
33Grega KladnikNETOPIRJI800
34Aljaž AvberšekNK DIREKT DOLIČ810
35Tilen ŠmigocKMN FRENDI POLZELA800
36Vasko KuglerKORMORANI - voda Ivan800
37Grega MeklavMLADI UPI800
38Blaž FakinFULTREFER ADOOR700
39Miha PižornDANIEL`S ANDRAŽ700
40Jernej VerdevDANIEL`S ANDRAŽ710
41Luc HrovatFULTREFER ADOOR700
42Dragan VasičNETOPIRJI700
43Dani GrabovacFULTREFER ADOOR730
44Janez BrdnikTULIPANI710
45Andrej UmbrehtMLADI UPI700
46Tomaž PrivošnikTULIPANI720
47Uroš RoškarUROSCAR600
48Dejan UranjekUROSCAR610
49Evgen KozeljTULIPANI600
50Izet KarahasanovićVIRTUS BAR620
51Branko PusovnikKMN FRENDI POLZELA600
52Kristjan KužnikMLADI UPI610
53Aris VehovecNK DIREKT DOLIČ500
54Timotej KotnikNK DIREKT DOLIČ500
55Davor TomičUROSCAR500
56Emrah MustafićVIRTUS BAR500
57Primož PavličNK DIREKT DOLIČ510
58Denis HadžičTULIPANI510
59Bojan ArčanNETOPIRJI500
60Domen DobnikDANIEL`S ANDRAŽ500
61Matjaž PodgoršekNETOPIRJI500
62Gašper UmbrehtMLADI UPI400
63Tibor BankoTULIPANI400
64Grega GlušičKORMORANI - voda Ivan400
65Sebastjan TuhtarKORMORANI - voda Ivan400
66Amir ĐulićVIRTUS BAR400
67Mitja MatavžNK DIREKT DOLIČ400
68Tadej OmladičNETOPIRJI400
69Seid SuljkanovićVIRTUS BAR400
70Matjaž MeklavMLADI UPI400
71Matic BosiljNK DIREKT DOLIČ400
72Aleksander KendaNETOPIRJI400
73Davor VišnjarFULTREFER ADOOR410
74Matej SušecNK DIREKT DOLIČ400
75Aljaž LikebMLADI UPI410
76Dominik KosŠD PONIKVA400
77Klemen RehbergerFULTREFER ADOOR400
78Boštjan Borovnik NK DIREKT DOLIČ400
79Blaž PelkoFULTREFER ADOOR400
80Miha CafutaNK DIREKT DOLIČ300
81Sebastjan SešelFLAMENGO ANDRAŽ310
82Zika HotićVIRTUS BAR300
83Klemen KobalKMN FRENDI POLZELA300
84Dejan DjakovićFULTREFER ADOOR300
85Alen BukšekKORMORANI - voda Ivan300
86Andrej CviklKORMORANI - voda Ivan300
87Aleksander ZagoričnikKMN FRENDI POLZELA310
88Nik KorenŠD PONIKVA310
89Matej IvešičTULIPANI300
90Marko GlušičFLAMENGO ANDRAŽ300
91Ciril VuzemNETOPIRJI310
92Matjaž BrunšekFLAMENGO ANDRAŽ300
93Blaž SitarMLADI UPI300
94Mitja SkaleUROSCAR300
95Matija LogarDANIEL`S ANDRAŽ200
96Urh BorovnikŠD PONIKVA200
97Anton BrunšekFLAMENGO ANDRAŽ200
98Matej KolencNETOPIRJI200
99Boro ŠaracNETOPIRJI200
100Gašper HabeFULTREFER ADOOR210
101Jure ObuFLAMENGO ANDRAŽ200
102Luka GlukFULTREFER ADOOR200
103Tilen KoboltNK DIREKT DOLIČ200
104Matic HlepFLAMENGO ANDRAŽ200
105Gregor KokotFLAMENGO ANDRAŽ200
106Domen HojkarMLADI UPI200
107Zoran VasičNETOPIRJI200
108Grega ObrezŠD PONIKVA210
109Nikola JaričUROSCAR200
110Jaka KorenŠD PONIKVA200
111Kristjan KosŠD PONIKVA200
112Boris BriševacTULIPANI100
113Jure KokoljŠD PONIKVA100
114Timotej SatlerKMN FRENDI POLZELA100
115Tadej PusovnikNETOPIRJI100
116Jernej VasleŠD PONIKVA100
117Luka PižornDANIEL`S ANDRAŽ100
118Jan MehŠD PONIKVA100
119Davor MiljatovičKMN FRENDI POLZELA100
120Mitja LočičnikTULIPANI100
121Matej KrenkerNK DIREKT DOLIČ100
122Saša StokičVIRTUS BAR100
123Stefan TurinskiNK DIREKT DOLIČ100
124Tomaž KožarKMN FRENDI POLZELA100
125Simon VasleŠD PONIKVA100
126Andraž SeličVIRTUS BAR110
127Blaž LihtinekerFULTREFER ADOOR000
128Klemen KosŠD PONIKVA000
129Dominik MeklavDANIEL`S ANDRAŽ000
130Armin ŠemićVIRTUS BAR000
131Luka PrislanKMN FRENDI POLZELA000
132Boštjan PajenkFLAMENGO ANDRAŽ000
133Žan SatlerMLADI UPI000
134Albin MešićVIRTUS BAR000
135Davor StropnikUROSCAR000
136Leon LočičnikTULIPANI000
137Dejan VranKMN FRENDI POLZELA010
138Dejan JagičVIRTUS BAR000
139Ivan PušnikKORMORANI - voda Ivan000
140Nejc ŠerugaFULTREFER ADOOR000
141Alen Murat BegovičUROSCAR000
142Damjan OžirKMN FRENDI POLZELA000
143Nermin LovićVIRTUS BAR000
144Goran VidovičKORMORANI - voda Ivan000
145Matjaž ŠtrausKORMORANI - voda Ivan000
146Gregor LesjakŠD PONIKVA010
147Luka StepišnikKMN FRENDI POLZELA000
148Lovro HabeFULTREFER ADOOR000
149Peter PečečnikNK DIREKT DOLIČ000
150Igor BorakTULIPANI000
151Tomaž IvešičTULIPANI000
152Luka VidemšekUROSCAR000
153Boštjan VodončnikFULTREFER ADOOR010
154Marko KužnikKMN FRENDI POLZELA000
155Tadej VerdevMLADI UPI000
156Peter LesjakŠD PONIKVA000
157Bojan StropnikUROSCAR000
158Blaž JelenMLADI UPI000
159Nedjo MujkanovičFLAMENGO ANDRAŽ000
160Andrej CverleTULIPANI010
161Tomaž SkazaUROSCAR000
162Matevž OgrajenšekDANIEL`S ANDRAŽ000
163Dejan KrumpatnikTULIPANI000
164Sašo PotočnikŠD PONIKVA000
165Nino KomarNK DIREKT DOLIČ010
166Martin PotočnikNETOPIRJI000