LIGA MALEGA NOGOMETA REČICA OB SAVINJI

Datum in časKrajDomačiRezultatGostje
06.09.2014 ob: 16:00Rečica ob Savinji MOZIRJE2:6 (1:1)ALL IN
06.09.2014 ob: 16:50Rečica ob SavinjiAMIGO 6:4 (4:0)ŠD LEPA NJIVA
06.09.2014 ob: 17:40Rečica ob SavinjiŠD GMAJNA0:1 (0:1)TAX GROUP ZVIR
06.09.2014 ob: 18:30Rečica ob SavinjiŠD RADUHA5:0 (2:0)MIZARSTVO POTOČNIK
Datum in časKrajDomačiRezultatGostje
14.09.2014 ob: 08:00Rečica ob SavinjiŠD LEPA NJIVA7:2 (3:0)ŠD GMAJNA
14.09.2014 ob: 08:50Rečica ob SavinjiTAX GROUP ZVIR1:5 (0:2) MOZIRJE
14.09.2014 ob: 09:40Rečica ob SavinjiMIZARSTVO POTOČNIK0:2 (0:1)AMIGO
14.09.2014 ob: 10:30Rečica ob SavinjiA.E.B.- PREDKRIŽNIK1:7 (0:4)ŠD RADUHA
Datum in časKrajDomačiRezultatGostje
21.09.2014 ob: 08:00Rečica ob SavinjiAMIGO 4:1 (1:1)A.E.B.- PREDKRIŽNIK
21.09.2014 ob: 08:50Rečica ob SavinjiŠD GMAJNA3:0 (0:0) B.B.MIZARSTVO POTOČNIK
21.09.2014 ob: 09:40Rečica ob SavinjiŠD LEPA NJIVA4:5 (0:1) MOZIRJE
21.09.2014 ob: 10:30Rečica ob SavinjiALL IN3:2 (2:1)TAX GROUP ZVIR
Datum in časKrajDomačiRezultatGostje
27.09.2014 ob: 16:00Rečica ob SavinjiMIZARSTVO POTOČNIK1:3 (0:1) MOZIRJE
27.09.2014 ob: 16:50Rečica ob SavinjiŠD LEPA NJIVA3:2 (1:1)ALL IN
27.09.2014 ob: 17:40Rečica ob SavinjiA.E.B.- PREDKRIŽNIK0:1 (0:0)ŠD GMAJNA
27.09.2014 ob: 18:30Rečica ob SavinjiŠD RADUHA6:1 (3:0)AMIGO
Datum in časKrajDomačiRezultatGostje
04.10.2014 ob: 16:00Rečica ob SavinjiŠD GMAJNA3:5 (1:3)ŠD RADUHA
04.10.2014 ob: 16:50Rečica ob Savinji MOZIRJE0:2 (0:0)A.E.B.- PREDKRIŽNIK
04.10.2014 ob: 17:40Rečica ob SavinjiALL IN8:3 (3:1)MIZARSTVO POTOČNIK
04.10.2014 ob: 18:30Rečica ob SavinjiTAX GROUP ZVIR1:3 (0:1)ŠD LEPA NJIVA
Datum in časKrajDomačiRezultatGostje
11.10.2014 ob: 16:00Rečica ob SavinjiMIZARSTVO POTOČNIK4:0 (1:0)TAX GROUP ZVIR
11.10.2014 ob: 16:50Rečica ob SavinjiA.E.B.- PREDKRIŽNIK7:0 (3:0)ALL IN
11.10.2014 ob: 17:40Rečica ob SavinjiŠD RADUHA10:3 (4:1) MOZIRJE
11.10.2014 ob: 18:30Rečica ob SavinjiAMIGO 9:0 (0:0)ŠD GMAJNA
Datum in časKrajDomačiRezultatGostje
18.10.2014 ob: 16:00Rečica ob Savinji MOZIRJE2:5 (1:3)AMIGO
18.10.2014 ob: 16:50Rečica ob SavinjiŠD RADUHA4:1 (2:0)ALL IN
18.10.2014 ob: 17:40Rečica ob SavinjiTAX GROUP ZVIR2:5 (1:3)A.E.B.- PREDKRIŽNIK
18.10.2014 ob: 18:30Rečica ob SavinjiŠD LEPA NJIVA4:4 (3:3)MIZARSTVO POTOČNIK
Datum in časKrajDomačiRezultatGostje
25.10.2014 ob: 16:00Rečica ob SavinjiA.E.B.- PREDKRIŽNIK1:7 (0:3)ŠD LEPA NJIVA
25.10.2014 ob: 16:50Rečica ob SavinjiŠD RADUHA8:1 (2:0)TAX GROUP ZVIR
25.10.2014 ob: 17:40Rečica ob SavinjiAMIGO 3:0 (0:0) B.B.ALL IN
25.10.2014 ob: 18:30Rečica ob SavinjiŠD GMAJNA6:1 (2:1) MOZIRJE
Datum in časKrajDomačiRezultatGostje
02.11.2014 ob: 08:00Rečica ob SavinjiALL IN4:2 (0:1)ŠD GMAJNA
02.11.2014 ob: 08:50Rečica ob SavinjiTAX GROUP ZVIR2:3 (0:2)AMIGO
02.11.2014 ob: 09:40Rečica ob SavinjiŠD LEPA NJIVA1:4 (0:2)ŠD RADUHA
02.11.2014 ob: 10:30Rečica ob SavinjiMIZARSTVO POTOČNIK3:2 (1:0)A.E.B.- PREDKRIŽNIK
Datum in časKrajDomačiRezultatGostje
25.04.2015 ob: 17:00Rečica ob Savinji MOZIRJE3:0 (0:0) B.B.ALL IN
25.04.2015 ob: 17:50Rečica ob SavinjiAMIGO 2:1 (1:1)ŠD LEPA NJIVA
25.04.2015 ob: 18:40Rečica ob SavinjiŠD GMAJNA1:4 (0:2)TAX GROUP ZVIR
25.04.2015 ob: 19:30Rečica ob SavinjiŠD RADUHA1:0 (0:0)MIZARSTVO POTOČNIK
Datum in časKrajDomačiRezultatGostje
02.05.2015 ob: 17:00Rečica ob SavinjiŠD LEPA NJIVA10:2 (3:1)ŠD GMAJNA
02.05.2015 ob: 17:50Rečica ob SavinjiTAX GROUP ZVIR2:5 (2:4) MOZIRJE
02.05.2015 ob: 18:40Rečica ob SavinjiMIZARSTVO POTOČNIK4:3 (1:1)AMIGO
02.05.2015 ob: 19:30Rečica ob SavinjiA.E.B.- PREDKRIŽNIK10:7 (5:3)ŠD RADUHA
Datum in časKrajDomačiRezultatGostje
09.05.2015 ob: 17:00Rečica ob SavinjiAMIGO 1:5 (0:3)A.E.B.- PREDKRIŽNIK
09.05.2015 ob: 17:50Rečica ob SavinjiŠD GMAJNA1:6 (0:2)MIZARSTVO POTOČNIK
09.05.2015 ob: 18:40Rečica ob SavinjiŠD LEPA NJIVA8:2 (2:1) MOZIRJE
09.05.2015 ob: 19:30Rečica ob SavinjiALL IN1:2 (0:0)TAX GROUP ZVIR
Datum in časKrajDomačiRezultatGostje
16.05.2015 ob: 17:00Rečica ob SavinjiMIZARSTVO POTOČNIK3:1 (2:0) MOZIRJE
16.05.2015 ob: 17:50Rečica ob SavinjiŠD LEPA NJIVA5:2 (2:2)ALL IN
16.05.2015 ob: 18:40Rečica ob SavinjiA.E.B.- PREDKRIŽNIK5:2 (2:1)ŠD GMAJNA
16.05.2015 ob: 19:30Rečica ob SavinjiŠD RADUHA1:4 (1:1)AMIGO
Datum in časKrajDomačiRezultatGostje
23.05.2015 ob: 17:00Rečica ob SavinjiŠD GMAJNA0:3 (0:0)ŠD RADUHA
23.05.2015 ob: 17:50Rečica ob Savinji MOZIRJE0:4 (0:1)A.E.B.- PREDKRIŽNIK
23.05.2015 ob: 18:40Rečica ob SavinjiALL IN3:6 (2:3)MIZARSTVO POTOČNIK
23.05.2015 ob: 19:30Rečica ob SavinjiTAX GROUP ZVIR1:6 (0:3)ŠD LEPA NJIVA
Datum in časKrajDomačiRezultatGostje
30.05.2015 ob: 17:00Rečica ob SavinjiMIZARSTVO POTOČNIK3:2 (1:1)TAX GROUP ZVIR
30.05.2015 ob: 17:50Rečica ob SavinjiA.E.B.- PREDKRIŽNIK3:0 (0:0) B.B.ALL IN
30.05.2015 ob: 18:40Rečica ob SavinjiŠD RADUHA7:2 (4:1) MOZIRJE
30.05.2015 ob: 19:30Rečica ob SavinjiAMIGO 6:4 (2:3)ŠD GMAJNA
Datum in časKrajDomačiRezultatGostje
06.06.2015 ob: 17:00Rečica ob Savinji MOZIRJE4:2 (3:1)AMIGO
06.06.2015 ob: 17:50Rečica ob SavinjiŠD RADUHA7:1 (3:0)ALL IN
06.06.2015 ob: 18:40Rečica ob SavinjiTAX GROUP ZVIR2:5 (1:4)A.E.B.- PREDKRIŽNIK
06.06.2015 ob: 19:30Rečica ob SavinjiŠD LEPA NJIVA5:1 (2:1)MIZARSTVO POTOČNIK
Datum in časKrajDomačiRezultatGostje
13.06.2015 ob: 17:00Rečica ob SavinjiA.E.B.- PREDKRIŽNIK4:7 (1:3)ŠD LEPA NJIVA
13.06.2015 ob: 17:50Rečica ob SavinjiŠD RADUHA5:6 (3:1)TAX GROUP ZVIR
13.06.2015 ob: 18:40Rečica ob SavinjiAMIGO 3:0 (0:0) B.B.ALL IN
13.06.2015 ob: 19:30Rečica ob SavinjiŠD GMAJNA2:5 (0:4) MOZIRJE
Datum in časKrajDomačiRezultatGostje
20.06.2015 ob: 17:00Rečica ob SavinjiALL IN0:3 (0:0) B.B.ŠD GMAJNA
20.06.2015 ob: 17:50Rečica ob SavinjiTAX GROUP ZVIR2:6 (2:3)AMIGO
20.06.2015 ob: 18:40Rečica ob SavinjiŠD LEPA NJIVA2:6 (1:3)ŠD RADUHA
20.06.2015 ob: 19:30Rečica ob SavinjiMIZARSTVO POTOČNIK2:3 (1:1)A.E.B.- PREDKRIŽNIK